Yukarı
KOLSAN HAZIR BETON
Kolsan İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret A.Ş. 1976 yılında Elazığ’da kurulmuş ve Kolsan Hazır Beton ilk olarak 1996 yılında Afyon’da hazır beton üretimine başlamıştır. Şirket merkezi Ankara’dadır. Ankara’da ilk hazır beton tesisi 2010 yılında Eryaman-Susuzköy mevkiinde kurulmuştur. 2012 senesinde Ankara-Kayaş ve Atatürk Kültür Merkezi olmak üzere iki adet daha tesis açılıp toplamda Ankara’da 3 tesise ulaşılmıştır. Yönetim Kurulu Başkanı Veysi Akın Koloğlu, Hazır Beton Bölümü Başkanı Celal Koloğlu ve Tesisler Genel Müdürü Hüseyin Erkan Bağlan’dır.

MİSYONUMUZ
Dünya standartlarına uygun modern Kolsan Hazır Beton tesisleri 120 m³/saat üretim kapasitesine sahiptir. Misyon olarak kaliteli hizmet ve zamanında teslimat benimsemiş olan kolsan hazır beton tesislerinin 15 beton pompası, 60 trasmikser ve bütün tesislerinde kurmuş olduğu TS EN 206-1 normlarına uygun laboratuvarları bulunmaktadır. Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB) üyesi olan Kolsan Hazır Beton TS EN 206-1, Kalite Güvence Sistemi (KGS), G belgesi kalite belgelerine sahiptir. Kolsan Hazır Beton, köprü inşaatlarından deprem konutlarına, okul, hastane inşaatlarından endüstriyel tesis inşaatlarına, sanayi sitesi inşaatlarından iş merkezi inşaatına kadar, Ankara, Artvin, Afyonkarahisar ve Giresun yörelerindeki birçok bina ve altyapı projesinde tercih edilmiştir. Şirket, modern teknolojiyi kullanımı ve üretimdeki titizliği ile halen ülkemizde pek çok inşaat şirketinin benimsediği güvenilir isimler arasında yer almıştır.

VİZYONUMUZ
Kolsan Hazır Beton, c 12’den c 40’a kadar muhtelif sınıflarda, sınıf mukavemetlerinin daima üstünde mukavemetlerinin güvencesindedir. Kolsan Hazır Beton özellikle beton yol, pist betonu türünde özel hassasiyet gerektiren betonlarda uzman kadrosu ile bilgi birikimi ve yüksek deneyimin temsilcisidir.

Kolsan hazır beton müşteri memnuniyeti ve üstün hizmet anlayışı ile üretimin ilk aşaması olan malzeme temini, betonun sağlıklı bir şekilde yerine ulaşımını, sahibi olduğu standartlarda beton teslimatını, tesislerin sistematik, kontrol ve bakımlarını kapsayan tüm üretim sürecinde, profesyonelliği ile kalitesinin sürekliliğini sağlamaktadır.

Kolsan Hazır Beton’un gücünü aldığı en büyük avantajları, güçlü bir grup yapısına sahip olması, genç ve dinamik kadrosu ile inovasyona uyumluluğudur. Bütün bunların getirdiği hızlılık ve yaratıcılık Kolsan Hazır Beton’u güçlü ve devamlı kılmaktadır. Kolsan Hazır Beton’un hizmet verdiği bölgelerdeki en büyük rekabet avantajı; üretimindeki titizlik, Ar-Ge, hız, inovasyon ve bütün bunların sonucunda ortaya çıkan kalitedir.

Kolsan Hazır Beton, bulunduğu bölgelerdeki en zor projelerin bile kaliteden ödün vermeksizin tamamlanmasında büyük katkılar sağlamakta ve birçok yeni projede güvenilir tedarikçi olma konumunu sürdürmektedir.


 
Merkez Tel: +90 (312) 446 88 48
Fabrika Tel: +90 (312) 815 44 89
Kolsan İnşaat Otomotiv San. Tic. A.Ş.
Horasan Sokak, No:28/9 G.O.P. Ankara