Yukarı
Satış
“Önce insan” düşüncesi ile insan kaynaklarına ve eğitimlerine gereken değer ve önemi vererek, yeni yatırımlarla istihdam kapasitesini artıran şirket; “Kalite ile oyun olmaz” sloganıyla ürünlerinin kalitesinden hiçbir zaman taviz vermeden, “Toplam Kalite Felsefesi”ni benimsemiş çalışanlarıyla ileriye gitmeye devam etmektedir. Şirket’i daha da ileriye götürmek için sürekli ölçme ve iyileştirme faaliyetleri içinde bulunulmakta ve “müşteri memnuniyeti” daima ön planda tutulmakta, müşterilerin beklenti ve ihtiyaçları zamanında, yenilikler takip edilerek ve yüksek teknoloji kullanılarak karşılanmaktadır. Şirket gücünü bu dört temel ilkeden almaktadır. Bu güç sayesinde rakiplerinden her zaman bir adım öndedir.


Kolsan A.Ş. 2011 yılında da sektörde liderliğini sürdürmüştür. 2010 yılına oranla satış rakamlarını % 4 artırmıştır. Büyümesini sürdüren şirket % 97 oranında pazar payına ulaşmıştır. Kolsan, 2011 yılında yaklaşık 1.500.000 TL tutarında yatırımla yeni üretim hattını faaliyete geçirdi. Kapasitesini artırmaya ve ihracat hedeflerini gerçekleştirmeye yönelik yatırımlar yapmıştır. Birçoğu devlet yatırımı olan ve ülkemizin geleceğine katkı sağlayacak 500’den fazla projede yer alarak satış gerçekleştirmiştir. Kolsan A.Ş., 2012 yılında yaklaşık %15-20 büyüme hedeflemektedir.

Kolsan A.Ş.’nin ithalatını gerçekleştirerek satışını yaptığı ürünlerden Şev Stabilizasyon Hücresi alanında adeta rakipsiz bir performans sağlıyor. Şev Stabilizasyon Hücresi’yle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kolsan A.Ş.’nin ithalatını gerçekleştirdiği ve Türkiye’de üretimi yapılmayan diğer ürün ise DN 50 Yuvarlak Kesitli PVC Drenaj Borusu.

Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
 
Merkez Tel: +90 (312) 446 88 48
Fabrika Tel: +90 (312) 815 44 89
Kolsan İnşaat Otomotiv San. Tic. A.Ş.
Horasan Sokak, No:28/9 G.O.P. Ankara